Příbram patří příbramákům
ne firmám a politickým stranám

V Příbrami žijí slušní, poctiví a pracovití lidé, kteří mají vysoký potenciál ve všech možných oblastech jako je sport, kultura a v neposlední řadě byznys. Naším hlavním cílem je všechny tyto aktivity podporovat, a ne plnit stranické úkoly politických stran a spřízněných firem.

  • Zrušíme občanům poplatek za odpad.
  • Snížíme daň z nemovitosti.
Čeho chceme ve městě dosáhnout
Petr Kareš

Mgr. Renáta Vesecká

Lídr kandidátky

Středoškolská pedagožka, 45 let

Jmenuji se Renáta Vesecká. S bývalou nejvyšší státní zástupkyní mám naštěstí společné jen jméno. Pracuji jako středoškolská pedagožka. Učím biologii a tělesnou výchovu na OA a VOŠ Příbram. V mládí jsem byla profesionálním sportovcem. Jsem mistr světa v kickboxu, pětkrát vícemistr světa a mistr republiky v boxu. Po skončení kariéry jsem vystudovala FTVS a dále se věnovala svým svěřencům jako trenér. Práce s dětmi a mládeží a to jak ve sportovním klubu tak ve škole, mě velice baví a naplňuje.

s manželem a dvěma dcerami Žijeme ve staré Příbrami. Společně všichni rádi běháme, občas se zúčastníme triatlonu, rádi také jezdíme po hradech a zámcích. každý den se ještě snažímvyšetřit čas na přečtení nějaké knihy. Není mi lhostejné, co se v Příbrami děje a proto cítím povinnost pro město něco udělat.

Kandidátní listina